Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ζευκτόν σκηνικών στεγών αλουμινίου για το εσωτερικό και υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
20m ο ανώτατος ανοιχτός Μαύρος ζευκτόντων 6082 έκτασης δημιουργικός διπλώνοντας για τις εκτενείς δραστηριότητες
| Λογότυπο: | LEDIKA |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τρίγωνο, τετραγωνικός, στενόμακρο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm |
Ζευκτόν υλικών σκαλωσιάς ζευκτόντων στρώματος ομιλητών σειράς που χρησιμοποιεί για υπαίθριο 1000×2000 χιλ.
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
390 X 390 προσαρμοσμένο μήκους αργιλίου βυσμάτων σύστημα ζευκτόντων ζευκτόντων λαμπρό ασημένιο
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρος, τρίγωνο ή άλλη ανώμαλη μορφή |
Brightsome μαύρο μακριά κλειδαριά σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων μετρητών γρήγορη
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρος, τρίγωνο ή άλλη ανώμαλη μορφή |
Υπαίθριο βαρύ ζευκτόν κορυφαίας ποιότητας, βίδα αργιλίου και συστήματα σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQT 290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Σύστημα πύργων ζευκτόντων ανελκυστήρων που ανυψώνει πάνω-κάτω για SQS
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων σκηνών συναυλίας εργοστασίων Ανυψωτικό σύστημα πύργων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συναυλία, γεγονότα, έκθεση, απόδοση, γάμος |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Υπαίθριο στάδιο 6081 προσαρμοσμένο ζευκτόν μέγεθος βυσμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | προσαρμοσμένος |
23 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία σκηνών LEDIKA
| Κωδικός: | ΣΤΠ/ΣΤΠ/ΣΤΠ |
|---|---|
| σύνδεση: | με επικάλυψη αλουμινίου |
| Λειτουργία: | Σύνδεση σκελετών |
Το αλουμίνιο ζευκτόντων κιβωτίων ελαφρότητας δένει την κρεμώντας διακόσμηση εστιατορίων εξοπλισμού μουσικής
| μοντέλο: | Ζευκτόν τριγώνων αργιλίου |
|---|---|
| Σύνδεση: | Μπουλόνι/βύσμα |
| Σχήμα: | τρίγωνο |


