Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Ρύθμισης κωνικό ζευκτόντων εξαρτημάτων γρηγορότερο κτήριο δεσίματος αργιλίου ελαφρύ B010
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Πάχος φλογών: | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Αγκίδα/ο Μαύρος |
Το αντιδιαβρωτικά διπλώνοντας εσωτερικά κόμμα/το εμπόριο ζευκτόντων/παρουσιάζει δέσιμο αργιλίου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
6082 ανακυκλώσιμο ζευκτόν 12m σκηνικών στεγών ανώτατη έκταση για τα υπαίθρια γεγονότα
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Προσαρμοσμένος διαμορφωμένος διπλώνοντας την υπαίθρια/εσωτερική στάση ζευκτόντων του DJ γεγονότων ζευκτόντων εκθεμάτων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο, κυκλικό |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Καυτός πωλήστε τα άριστα επαγγελματικά εξαρτήματα 6 ζευκτόντων ISO9001 γωνία κιβωτίων τρόπων
| Κώδικας: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| σύνδεση: | αργίλιο που καλύπτεται |
| Λειτουργία: | σύνδεση ζευκτόντων |
Κρύο ή θερμό γαλβανισμένο 48.3 mm στρώμα δοχείο για μακροχρόνια προστασία
| Ονομασία προϊόντος: | στρώμα στρώσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συνέδριο,Εκτέλεση,Διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
48.3mm Ζυγισμένο στρώμα δοχείο για ισχυρά και ανθεκτικά εξωτερικά γεγονότα
| Ονομασία προϊόντος: | στρώμα στρώσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συνέδριο,Εκτέλεση,Διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
Ανθεκτικό γαλβανισμένο στρώμα από ανοξείδωτο χάλυβα για μεγάλες εκδηλώσεις στο εξωτερικό
| ονομασία προϊόντος: | Τεχνουργήματα στρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συνέδριο,Εκτέλεση,Διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
Τάγματα στρώματος από ανοξείδωτο χάλυβα για ανθεκτικές και ευέλικτες εξωτερικές δομές
| Ονομασία του προϊόντος: | Τεχνουργήματα στρώματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συνέδριο,Εκτέλεση,Διαφήμιση |
| Πιστοποίηση: | ISO |
Τετραγωνική απλή εγκατάσταση κρεμαστρών 520x760 χιλ. ομιλητών ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου μπουλονιών
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Κύριο μέγεθος σωλήνων: | 50x3mm |
| Μέγεθος: | 520x760mm |


