Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Υψηλό τριγωνικό αργίλιο φορτίων που διπλώνει το ζευκτόν/το πτυσσόμενο ζευκτόν κωνικά 520 * 950 χιλ.
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Υπαίθριο υλικό 6082 ζευκτόντων σκηνικών στεγών γεγονότων ανώτατη έκταση 12 - 30m για την ένωση των λαμπτήρων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Αντιδιαβρωτικό αργίλιο που διπλώνει το εσωτερικό ζευκτόν εμπορικών εκθέσεων κόμματος ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
Τα ασημένια μέρη ζευκτόντων αργιλίου τέμνουν τις γωνίες γωνία σύνδεσης ζευκτόντων 2 - 6 τρόπων
| Κώδικας: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Τα επαγγελματικά εξαρτήματα ζευκτόντων αργιλίου τέμνουν τις γωνίες ζευκτόν 2 - 6 τρόπων
| Κώδικας: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| σύνδεση: | αργίλιο που καλύπτεται |
| Λειτουργία: | σύνδεση ζευκτόντων |
Συστήματα 1000×2000 χιλ. ζευκτόντων φωτισμού σκηνών συναυλίας εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Ζευκτόν 1000×2000 χιλ. υλικών σκαλωσιάς ομιλητών σειράς στρώματος για υπαίθριο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Αλουμίνιο ασφάλειας γεγονότων που διπλώνει το ζευκτόν 50*4mm συνδετήρας βυσμάτων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Ανοιχτό 30m Ανοιχτό δοκάρι από αλουμίνιο Ελαφριά δοκός κολόνας εξωτερικής σκηνής
| Προϊόν: | Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο 6082 Τ6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, επίμηκες, τρίγωνο ή άλλο ακανόνιστο σχήμα |
Αυτόματος παρουσιάστε δίπλωμα των ζευκτόντων αργιλίου μαύρος κώδικας FT5295 10kg ανά μετρητή
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |


